Reklamburda.com

     2000 yılında kurulan firmamız 23 yıldır Tabela sektörün de  faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda ve bunun  yanı sıra   Display Ürünler , Davetiye , Dijital Baskı , Promosyon , Matbaa ve Kişiye Özel Ürünler konusunda da uzman kadrosu ile  hizmet  vermektedir.

     Çoğu zaman bir ürünü diğerlerinden farklı kılan en temel özellik ambalajı olmuştur. Firmamız işletmenizin bulunduğu lokasyona  en uygun , sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı Tabela , Display Ürünler , Davetiye , Dijital Baskı , Promosyon , Matbaa ve Kişiye Özel Ürünler alanında işler yapmaktayız. 

 

Mutlu Müşteri

     Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket edilmiştir. 

 

Kalite Garantisi

     reklamburda.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Güvenli Alışveriş

    reklamburda.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR