Promosyon Oto Kokusu 6x8 cm
Promosyon Oto Kokusu 6x8 cm

Oto Kokusu 6x8 cm

Fiyat : ₺1,40  + KDV

PROMOSYON OTO KOKUSU

Oto kokusu promosyon sektöründe en çok ilgi gören ve tercih edilen ürünlerdendir. Oto sanayi firmaları, benzin istasyonları, ilaç firmaları, açılış-davet organizasyonlarında, fuar katılımlarında oto yıkamacılar ve benzeri firmalarda dahil olmak üzere,bu alandaki işletmeler, oto kokusu (ipli oto kokusu) üzerinde telefon bilgilerini, logolarını ve adres bilgilerini yazarak işletmelerinin bilinirliğini güçlendirir ve devamlılığını sağlarlar. Ayrıca oto kokuları araç içerisinde güzel kokular yaymakla beraber firmanızın sürekli göz önünde olması ve akılda kalması için etkili bir yoldur.

Oto kokuları firmalar için vazgeçilmez bir promosyon ürünü olarak kullanılır ve her arabada bulunmasını istediği bir reklam hizmetidir. Promosyon oto kokusu halk arasında araba kokusu, araç kokusu gibi farklı isimlerle de nitelendirilirken oto kokusu promosyon sektöründe çok önemli bir yeri vardır. Özellikler firmalar ve vatandaşlar oto kokusunun araçlarına asarken üretilen oto kokularının kaliteli ve arabada bırakacağı kokunun kalıcılığına ayrı bir önem vermektedirler. Bu yüzden Sağlık Bakanlığı onaylı olarak ürettiğimiz promosyon oto kokusu ürünlerimiz hem sizlere hem de arabalarınıza astığınızda bir takım sağlık sorunlarına yol açmayacak şekilde titiz ve uygun olarak üretilmektedir.


Araç Kokusu Bastırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler
Oto Kokusu(ipli oto kokusu) Tasarımınız da mutlaka logonuza, iletişim ve adres bilgilerinize yer vermelisiniz.
- Uzun yazılardan kaçınmalı kısa ve öz bilgilerle tasarımınızı yapmalısınız.
Araç kokusu siparişi vermeden önce yazacağınız bilgilere uygun şekil ve ebadı belirlemelisiniz.
- Tasarım dosyanızı pdf, ai ve corel formatlarından biriyle hazırlayarak sistemimize yükleyebilirsiniz. . - Oto kokusu üretim süreci 10 gündür. Çalışmalar onaylanmadan işleme alınmaz.
- Oto Kokularımız “Sağlık Bakanlığı” onaylı olarak üretilmektedir.

Standart Oto Kokuları: 

  • Elma Kokusu,
  • Okyanus Kokusu,
  • Spring (Bahar) Kokusu,
  • Sakız Kokusu,
  • Kavun Kokusu,
  • Vanilya Kokusu,

Özel Oto Kokuları: 

  • Lavanta Kokusu,
  • Mango Kokusu,
  • Dolce Kokusu,

** PAKETLERİMİZ 1.000 ADETLİKTİR.***

Reklam Burda  Promosyon'da uygun fiyatlarla promosyon oto kokusu bastırabilirsiniz. Oto kokuları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir. Canlı Destek Hattımızdan Bilgi Alabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR